O Mnie

Nazywam się Anatol Antysektowicz.

Piszę prace i rozprawy naukowe o niebezpiecznych i destrukcyjnych sektach katolickich, stąd w środowisku bywam znany pod pseudonimem ‚Akatol’. 

Moim ulubionym tematem jest niebezpieczna, destrukcyjna sekta Opus Dei i zbrodnie sekty dominikanów! 

Pracuję na Uniwersytecie Warszawskim!

Ubolewam, że polskich uczelniach zamiast NAUKI uprawia się katolicką indoktrynację o charakterze paranoidalnego sekciarstwa ideologicznego! Teologia na publicznej uczelni to wstyd i obciach, chyba, że w ramach naukowo opracowanego religioznawstwa

Anatol Antysektowicz "Akatol"

Anatol Antysektowicz „Akatol”

Wstęp do Sekt i Kultów! Naukowa Grupa Sekty-pl

Na początek napisz trochę o sobie, czym się zajmujesz i co cię interesuje z dziedziny o jakiej jest ta grupa dyskusyjna! Napisz skąd jesteś i czy szukasz osób o podobnych zainteresowaniach dla prywatnej komunikacji i nie tylko. Możesz napisać innym szerzej o swych zainteresowaniach, to może nawiążesz nowe ciekawe znajomości! Zresztą jest to temat, który ciągle można rozwijać.

Czy jakaś tak zwana sekta (kult, wyznanie) katolicka interesuje Ciebie w szczególności, albo czy może do jakiejś się należało i chcesz się podzielić subiektywnymi wrażeniami swoimi (lub cudzymi, jeśli pochodzą od bliskich).

Sekty – Kulty – Inkwizycja – Psychomanipulacja – Pranie Mózgu – Destrukcja Osobowości – Nowe Religie i Kulty Katolickie – Złe zjawiska uboczne zdrowej religijności – Psychologia Religii – Psychopaci u Władzy – Religia a Polityka! ….

To parę haseł które warto wstawiać w polu SUBJECT (Temat), aby wiadomo było czego dotyczy dany list (post). Innym ułatwisz czytanie i przebieranie topików.

No to baw się dobrze! I nie zniechęcaj, z powodu adwersarzy! Jeśli ponoszą Cie emocje weź kilka głębokich oddechów na świeżym powietrzu i spokojnie pisz co masz do powiedzenia! Inkwizycja szaleje i oczernia wszystko co tylko może, a do najciekawszej wiedzy o sektach należy niewątpliwie zagadnienie skąd się biorą inkwizytorzy i apologeci zajmujący się tępieniem innych, inaczej praktykujących, religijnych ludzi.

Odpisuj najlepiej na początku listu (posta), a nie na końcu. Staraj się pisywać ładne listy – wypracowania na tematy w których się wypowiadasz, to naprawdę lepiej się czyta! Delejtuj, kasuj wszystko co zbędne w odpowiedzi, bo YAHOO ma ostre granice na BULKI i SPAMY! 

Jeśli uczestniczysz na innych podobnych grupach i forach dyskusyjnych i chcesz podać link dla kontaktu napisz wszelkie niezbędne dane do linkowania, za co z góry serdeczne dzięki!

Pozdrawiam i do usłyszenia!

SEKTY-PL GROUP OWNER
Właściciel Grupy Dyskusyjnej – SEKTY-PL!

NAUKOWA GRUPA BADACZY NIEBEZPIECZNYCH SEKT I KULTÓW:

http://groups.yahoo.com/group/sekty-pl/ 

WSPÓŁPRACOWNICY I WSPÓŁAUTORZY 

Wśród współpracowników portalu i bloga serdecznie witam pana mgr Artura Zdrojewskiego z Warszawy, pana mgr Macieja Kuflińskiego z Gdyni oraz panią mgr Barbarę Dowgiałło z Warszawy! 

Komentarze 53 to “O Mnie”

 1. KatoleZjebani Says:

  Jesteś WIELKI.

 2. mkaleos Says:

  Akatol Antysektowicz? A-katolik (nie-katolik) antysektowicz (przeciw sektom)… A jak się Pan na prawdę nazywa? Dlaczego nie podaje Pan swojego prawdziwego nazwiska?
  Skoro w ramach Kościoła Katolickiego działa tyle sekt, to czy w Kościele jest jeszcze jakiś „czysty” nurt, czy może cały Kościół Katolicki to sekta? Ale jeśli sekta (odłączony), to od czego?

 3. Serwis Informacyjny Says:

  Kochany człowieku – pomodlę się za ciebie. Pisz więcej!

 4. alojzy Says:

  Cały katolicyzm to pierdolenie głupot! Z tym można pójść do sądu, ale poza Polską!!!

 5. Ania S. Says:

  Pisz więcej. Anatolu i nie ujawniaj się bo cię skatoliczały do obłędu rektorat wywali z roboty na Uniwersytecie warszawskim. Albo bejsbole katolskie cię by wykończyły. Lepiej mieć i profesora UW i antyklerykała w jednym. Chyba masz już dosyć tej uniwersyteckiej obłudy podlewania wszystkiego katolickimi szczynami!

  • Pawel Says:

   Ania skad tyle nienawisci? Jestes kobieta, a uzywasz jezyka zuli. Skoncentruj sie na sobie, zamiast oceniac innych. Swiata nie zmienisz nienawiscia i zarozumialstwem.

 6. mark Says:

  Witam serdecznie, niedawno zorientowałem się że od prawie 4 lat jestem manipulowany i dręczony przez sekte. Gdzie można uzyskać pomoc?

 7. scha Says:

  Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży „KANA”
  ul. Garncarska 16a Żory
  44-240 Żory

  Czy to jest taa KANA????

 8. sfffew Says:

  chyba destrukcyjna a nie dystrukcyjna…

 9. Aga Says:

  Pojebany kosciół katolicki i wszystkie odpady z niego!

  • Lojola Says:

   Zaimponowałeś mi retoryką kulturą i siłą argumentacji .
   Jesteś de Best , to dobrze że wrogowie kościoła powszechnego są na tak wysokim poziomie .

 10. gabi Says:

  Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam artykuł o Nowaku i jego chorym stowarzyszeniu. Dobrze, że objawiłeś się Autorze !
  Obnażaj wszystkie ciemne strony, kłamstwa nie tylko KK, ale i innych oszustów. Bądź obrońcą ateistów polskich, którzy nie
  mają w tym kraju łatwego życia, a ich dzieci mają jeszcze bardziej przes…ne ! Życzę Ci wielu sukcesów w Twojej pracy.

 11. Mira Says:

  Dużo takich porypanych ‚nowaków’ w Polsce, co niby walczą z sektami, ale dobrze, że są ludzie tacy jak ty, co obnażają ich psychiczne odpały i piszą prawdę o całej tej katolickiej sekcie, co jest największą w Polsce i najbardziej zakłamaną.
  Dziękuję autorowi, że wstawił swoje zdjęcie i nie bał się, że go takie ‚nowaki’ i inne zieloneświątki zaatakują.
  Wiele sukcesów ci życzę na twej drodze w ujawnianiu prawdy o tym katolickim kościele kłamstw i obłudy…
  Pozdrawiam

 12. Paweł Says:

  Kochnany człowiek pan jesteś, kochany za pisanie prawdy. Gratuluję!

 13. Lojola Says:

  Mimo że jestem katolikiem będę korzystał z twojej wiedzy .
  Wybiorczo oczywiście, i po konfrontacji z faktami.
  Myślę że często konfabulujesz przemilczasz i manipulujesz ale na swój sposób jesteś odkrywczy.
  Pozdrawiam i źle nie życzę.

  Kastrator Ateistów

  • Antyteista Says:

   Ktoś piszący o sobie jako kastrator ateistów mówi, że źle nie życzy i nie ma złych intencji. Ty już na prawdę resztki rozumu zatraciłeś fanatyku.

 14. paulina Says:

  Nawroc sie człowieku to raz. Dwa:nie nazywaj sekta czegoś co wg definicji oraz wg prawa sekta nie jest. Pozdro

 15. WojtekSx Says:

  „A kto się przyjrzy norbertanom w Polsce?” – pytanie retoryczne i czysto populistyczne. Norbertanów w Polsce nie ma od wielu lat. Pozostały jedynie dwa klasztory żeńskie.

 16. Kamil Says:

  Własną krwią podpisał swoją twórczość, na okładace płyty satanisth jest DNA Nergala.
  Behemoth używa średniowiecznych rytuałów, nadeszła pora aby schował się już pod ziemię!

 17. ty Says:

  ale jesteś zaślepiony tępą nienawiścią
  czy jakiś ksiądz cię molestował w dzieciństwie?

 18. Marek Says:

  Gościu jesteś kompletnym durniem 😦
  Współczuję 😦

  Proponuję nawrócić się do Jezusa i zostać ProJezusowcem bo Akatole do nieba nie idą 😦

  Pismo mówi:
  „z obfitości serca mówią usta”

  Więc Ty zamiast głosić Jezusa zajmujesz się pierdołami 😦

 19. kasia Says:

  Kto szuka ten znajdzie. Pomodlę się za Ciebie. Ja robię swoje dochodzenie w pewnej sprawie, ale myślę, że musimy zastanawiać się co z nami będzie po śmierci, czy to nasze życie ma jakiś sens,bo przecież chyba nie jest tak, że po śmierci rozpływamy się w nicości, bo wtedy nic nie miałoby sensu. Człowiek jest najszczęśliwszy jak kocha i jest kochany, więc warto prosić Miłość, aby nam pokazała prawdę.

  • Nalii Says:

   Dlaczego wtedy nic by nie miało sensu? czy właśnie nie powinno się żyć pełnią TEGO życia i starać się z całych sił być szczęśliwym? Jaki sens ma nienawiść wszystkich kościołów do siebie i próba udowodnienia że niebo wymyślone przez daną wiarę jest tym jednym prawdziwym ? Czy ludzie po prostu nie mogą być dla siebie mili, uczciwi, uśmiechnięci – bo mamy wszyscy jedno wspaniałe życie ? Czy naprawdę musicie się kłócić jak dzieci w przedszkolu kto i jaka religia ma rację. Doceńcie kim jesteście i kim możecie być za życia właśnie.

   • dev Says:

    Nalii – zapamiętaj jedno: szczęśliwi ludzie nie chodzą do kościoła, ponieważ nie potrzebują pocieszenia. Dlatego każdej religii zależy na tym, żeby ludzie byli biedni, głodni i nieszczęśliwi – bo wtedy lecą do klechy…

    Religie to najwięksi wrogowie ludzkości (nie mylić z religijnością).

 20. voice-ofthe-lambs Says:

  Dziwne …..ukrywasz imię a pokazujesz twarz ???? Chyba nie zakłasz maskę przed wejściem na uniwersytet ?

 21. nikt Says:

  Zaimki osobowe pisze się małą literą, choćby określały najważniejszą osobę na świecie…

 22. misjonarz73 Says:

  W imieniu Chrystusa, który mówił „milcz i wyjdź z niego”, powtarzam kościołowi katolickiemu to samo milcz! i wyjdź z niego! amen.

 23. Monika Says:

  Witam Pana,
  Jakiś czas temu trafiłam na guru Wojciecha Grabowskiego zwanego Wilkiem. Zostałam namówiona przez jego „wyznawczynię” do udziału w spotkaniach z nim, a potem już przez niego nagabywana telefonami i namawiana do udziału w płatnych szkoleniach i warsztatach. Posługiwał się on namową z dobrą intencją niesienia pomocy, potem szantażem, żę wychodzi nam z pomocną dłonią a my tego nie doceniamy, oraz groźbą, że bez niego zginiemy marnie.Ja i moi przyjaciele zostaliśmy wciągnięci w końcu w działania sekty. Wyjazdy na których kazano nam biegać boso po trawie w styczniu nad ranem, pan Wojtek rozdzielał kobiety od mężczyzn po pokojach jak na obozach harcerskich, niektóre kobiety mieszkały z nim i jego partnerką i dziećmi w jednym pokoju, odmawiał odpowiedzi na pytania lub wyrzucał z sali gdy pytania mu się nie podobały. Kiedy w końcu sprzeciwiłam się takiemu traktowaniu kazał mi opuścić grupę i uregulować należność. Zrobiłam to wraz z mężem i przyjaciółmi. Zapłaciliśmy również, ale gdy prosiliśmy o rachunek za usługi psychologiczno-doradcze nie otrzymaliśmy go.
  Chciałabym aby ktoś powstrzymał pana Wojciecha Grabowskiego od jego destrukcyjnej działalności. Doprowadził do rozwodu moich czwórki znajomych i wielu innych związków. Nie żądam żadnej satysfakcji finansowej, jedynie chciałabym ukrócić proceder, którego byłam świadkiem.
  Bardzo trudno go znaleźć. Uważam, że jest to nieświadomy, zły człowiek, który wykorzystuje innych do własnych celów zarobkowych i korzyści emocjonalno-psychicznych.
  Poniżej wysyłam link z kontaktem i zdjęciem pana Wojciecha.
  http://goodlifeacademy.pl/centrum-terapii-holistycznych-i-rozwoju-osobistego/centrum-terapii-holistycznych-i-rozwoju-osobistego/warsztaty-masaze-i-zabiegi-wojtka-grabowskiego.html

  • wojtek Says:

   Dzień dobry,
   Moja siostra również została „zwerbowana”, tyle tylko, że nadal przebywa w tej sekcie. Czy zgodziłaby się Pani na rozmowę lub kontakt mailowy. Jestem zdruzgotany.

  • Wojtek Piróg Says:

   Dzień dobry,
   Moja siostra również została „zwerbowana”, tyle tylko, że nadal przebywa w tej sekcie. Czy zgodziłaby się Pani na rozmowę lub kontakt mailowy. Jestem zdruzgotany.

  • Wojtek Piróg Says:

   Dzień dobry, moja siostra została również „zwerbowana”, tyle tylko, że nadal przebywa w tej sekcie. Czy zgodziłaby się Pani na rozmowę lub kontakt mailowy. Jestem zdruzgotany.

  • wojtek pirog Says:

   Dzień dobry, moja siostra została również „zwerbowana”, tyle, że nadal pozostaje w tej sekcie. Czy zgodziłaby się Pani na rozmowę lub kontakt mailowy? Jestem zdruzgotany.

  • Zbyszek Says:

   Jeśli to możliwe, bardzo proszę Panią o kontakt
   meyna1@o2.pl

  • Karlalu Says:

   Moja przyjaciółka od ponad dwóch lat jest pod wpływem tego pana…. rodzina nie ma z nią kontaktu infiltrują nie wie co się z nią dzieje . Odizolował ja od wszystkich . Bardzo bym chciała się z panią skontaktować …

  • Blackthorn Says:

   witam serdecznie. prosze o kontakt. u mnie ta sama sytuacja a potrzebuje dowodów.

 24. Marcin Says:

  Jak mozna z panem sie skontaktowac ? Chcialbym zostac wspolpracownikiem portalu, jednoczesnie mam kilka pytan odnosnie artykulu o zielonoswiatkowcach i Charlesie Parchamie.

 25. Fngggtvd Says:

  Ale ty jestes gosc!tak krzyczysz az mi nastrój sie polepszyl, moze ty jestes prawdziwym psem Panskim? Piszesz o nienawiści płynącej z dominikańskich ośrodków informacji. Wiesz co kozia brodko nie zauważyłem tam nienawiści ale zauważyłem twoją nienawiść do całego kościoła katolickiego a więc zgodnie z twoimi słowami można cię nazwać aktywnym ateistą. To że kościół popełniał zbrodnie to prawda bo składa się z ludzi którzy tak samo są słabi i ulegają pokusom ale mówić że dominikanie są sektą to trzeba miec dużo kleju w bańce, jak myślisz że jesteś szczęśliwy to nie jesteś. Jak będziesz swoją szatańską propagandą poszczekiwał na psów Pańskich to i tak nikt cię nie usłyszy bo oni szczekają nawet ciszej ale dobroć płynie z ich „pysków” a z twojego tyle złości która tylko pokazuje że jesteś nieszczęśliwy i obrażony na cały świat. Praniem mózgów to ty się zajmujesz człowieku choćby popatrzeć na to ile razy powtarzasz słowo sekta dosłownie wbijasz to czytelnikowi do głowy. A te wszystkie podrobione komentarze które pewnie sam napisałeś nie znudziło ci? Z jednego twego ubioru kowboju można się dowiedzieć wszystkiego o twoim światopoglądzie. A no właśnie heretyczku drogi a sam do jakije sekty należysz złościo-alkoholowo-ateistycznej? Weź ty się ogarnij człowieku i się nawróć bo Bóg na ciebie czeka a św. Dominik modli się za ciebie i to prawda a to co ty piszesz to kłamstwo oczywiście są fakty historycze ale to co piszesz o współczesności jest kłamstwem. Bądź zdrów bo potrzebujesz czasu do nawrócenia.

 26. galazka1 Says:

  dziekuje, za to, ze jestes. to jest odwaga osobista, w tak otwarty sposob pisac o tej instytucji. wielu ludzi wciaz jest zamroczonych…

 27. Wizawisz Schlieskie Says:

  szelest, to jest tylko ważne….Nie obrażajcie człowieka z Uniwersytetu. Do tego wierzącego.

 28. Justyna Says:

  Cieszę się, że znalazłam tę stronę. Ja i moja rodzina jesteśmy ofiarami katolickiej sekty. Szukałam konkretnego, naukowego autorytetu w tej dziedzinie. Bardzo proszę o kontakt.

 29. wyborca Says:

  A nowy prezydent USA pan Donald Trump to dobry człowiek czy kolejny szatański wytwór?

  • Jestem Says:

   Niestety nie dobry… Ale alternatywa w postaci Pani Clinton nie była lepsza a raczej gorsza.
   Tak jak w Polsce, wszystkie możliwości wyboru są obstawione przez jedną mafię. Kogo nie wybrać- będzie to samo….

 30. ania Says:

  Sekty katolicko-pedofilskie to chaos i bałagan, pycha, pycha, pycha, zły duch kościelnej pedofilii robi swoje

 31. Maffin Says:

  Chcialbym zadac pytanie, skad pan czerpie informacje nt tego ze Thomas Ball Barratt byl homoseksualista czy mozna prosic o zrodlo?

 32. Zwykły_człowiek Says:

  Proszę a nie ma nic na temat Jehowych ?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: