DEON – Nie zabierze ciebie ani UFO ani Jezus Adwentu

Pojawienie kolejnej kato-sekty w Lublinie już nawet nie dziwi 

Sekta DEON - Lublin

Uwaga Sekta DEON z Lublina

W Lublinie powstała kolejna sekta z grupy niebezpiecznych kultów piorących mózgi i stosujących psychomanipulację. W internecie sekta występuje pod nazwą DEON, a jej samozwańczym „biskupem” jest podający się za teologa i pedagoga oraz naukowca Dariusz Hryciuk, określając siebie raz jako rzekomego koordynatora CPP i Społeczności DEON, a innym razem jako półmesjasz i wybraniec kosmosu. Jedno w tym jest pewne, że Dariusz Hryciuk jest przywódcą jednej z najbardziej bezwzględnych sekt i szeroko korzysta z ludzkiej naiwności w dziedzinie religijnej i duchowej. Wakacje sprzyjają naborowi do grup (pseudo) katolickich, które jedni nazywają kato-sektami lub info-sektami (rzekomo tylko informują, w rzeczywistości mózgi piorą), inni nowymi ruchami religijnymi w katolicyzmie lub dewiacjami Kościoła. Według doniesień lokalnej prasy i wiewiórek kolejny szturm na Polskę szykują frankistowscy opusdeiści z ich ideologią podszytą frankistowskim faszyzmem. Mamy się już bać kolejnego Majdanka w Lublinie?

Najpierw uzgodnijmy: zwrot „katolicka sekta” jest niepoprawne politycznie, źle się kojarzy, bo rzekomo kogoś dyskryminuje. Używamy określenia – katolickie ruchy psychomanipulacyjne, czyli takie, które wykorzystują techniki manipulacyjne wyuczone na teologii katolickiej wobec innych ludzi. Grupy ultra katolickie stanowią realne zagrożenie społeczne, ponieważ oddziałują destrukcyjnie – psychicznie, fizycznie i materialnie na swoich naiwnych, acz zwykle prostodusznych członków. Raport Cottrella, sporządzony na polecenie Parlamentu Europejskiego, ten fakt potwierdza i wylicza najbardziej aktywne katolickie grupy psychomanipulacyjne w Unii Europejskiej. W czołówce jest Opus Dei i dominikanie. W Lublinie działa sekciarska Psychomanipulacja i Tolle czyli CPP Królaka, a także DEON – nowa bardzo niebezpieczna sekta Dariusza Hryciuka, odgałęzienie destrukcyjnej grupy CPP Pawła Królaka. Dużo jest mormonów – ci akurat są pokojowo nastawieni i o nich śmiało można powiedzieć, że w Polsce są nowym ruchem religijnym, niegroźnym nawet jak uprawiają poligamię. Czy są już tajemniczy opusdeiści – nie wiemy, ale jeśli dotarli do Polski, to może i do Lublina. Tych skrajnych grup przybywa, są coraz bardziej widoczne i szkodliwe. Mają coraz bardziej absurdalne i pokręcone doktryny. Jedne wykorzystują elementy adwentystyczne, inne korzystają z motywów chrześcijańskich, przeinaczając je na własny użytek. Jeszcze inne mieszają różne doktryny z satanistycznymi wierzeniami włącznie.

Scjentologia jako antykultowa terapia duchowa

Scjentologię opracował w latach 50-tych XX wieku pisarz science fiction L. Ron Hubbard. Sam zaczął wierzyć w kosmiczne motywy powstania życia na ziemi, które opisywał w swoich książkach. Doktrynę terapeutyczną konkurencyjną dla psychoterapii nazwał dianetyką, później została ona przetworzona – to mieszanka naukowej magii, religii azjatyckich, ufologii, psychologii, psychiatrii i terapii duchowych. System technik psychoterapii opartych na najnowszych zdobyczach nauki i doświadczeniu starych kultur oraz cywilizacji. Scjentologia propaguje rozwój ducha ludzkiego jako drogę do szczęścia, do której klucz ma tylko sama ludzka dusza. I tylko ona może uratować świat przed barbarzyństwem i prymitywizmem katolickiej inkwizycji, ku-klux-klanu, faszyzmu, pedofilizmu czy ultra katolicyzmu, pokroju sekty „Bractwo Piusa X”.

Scjentolodzy działają subtelnie. Na przykład wysyłają do polskich bibliotek książki Hubbarda o terapii ofiar księży pedofilów i leczeniu z klerykalnej pederastii w seminariach duchownych katolickiej sekty. Działają jako naukowe psychologiczne stowarzyszenia terapeutyczne. Pomagają eliminować słabości, wady i kompleksy człowieka. Skutecznie potrafią wyprowadzać z traumy, aberracji i dewiacji w stopniu większym niż klasyczna psychoterapia, która zresztą zawiera się w scjentologii. Od lat w dużych miastach, takich jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk, a także i Lublin, organizują seminaria i wykłady o tym, jak szczęśliwie żyć i zrobić karierę, promują się jako nowoczesny coaching z elementami rozwoju duchowego. Prowadzą też w Polsce szkolenia dla pracowników, jak osiągnąć sukces w pracy – np. zwiększać sprzedaż, być odpornym na stres.

Scjentologię uważa się za najbardziej skuteczną psychoterapię i psychoedukację, jaka powstała w Stanach Zjednoczonych, za konkurencję Psychosyntezy i Psychologii Transpersonalnej. To organizacja terapeutyczno-duchowa, elitarna, mająca wpływ na politykę światową i wielki biznes. Pozyskuje osoby znane, takie jak gwiazdy kina – „mesjasz” scjentologii Tom Cruise, Dustin Hoffman czy John Travolta, żeby pokazać swoją skuteczość i wiarygodność. Tak, jak w latach 60-tych Hare Kriszna pozyskała Beatlesów, dzięki czemu zespół zdobył popularność w USA, a Hare Kriszna sympatyków i wyznawców. W Polsce scjentolodzy prowadzą liczne kursy terapeutyczne, także Doskonalenia Umysłu czy Metody Silvy, wydają magazyn „Coaching”, a także kilka innych pism w podobnej tematyce.

Na czym konkretnie polega destrukcyjny wpływ katolikich grup psychomanipulacyjnych na człowieka?

Wiemy o tym na podstawie świadectw tych, którzy byli ich członkami. Zostali zniszczeni, ich życie stało się klęską. Po odejściu z katolickiej destrukcyjnej grupy (KANA Dariusza Pietrka, Effatha, Civitas Christiana, OKOpS Ryszarda Nowaka, Ruch Rodziny, Odnowa w Duchu Świętym, CPP, Fronda, dominikanie) nie potrafili odnaleźć kontaktu z rodziną i odnaleźć się w zawodzie. To efekt zabiegów katolickiej grupy psychomanipulacyjnej, mających wpoić w swoich członków jakąś fobię. Taka katolicka fobia ma się uaktywnić, kiedy przyjdzie im do głowy, żeby odejść z grupy. Adwentyści mają swój koniec świata, Armagedon: Jeśli odejdziesz, zginiesz, Bóg Cię potępi. Grupy katolickiej Odnowy w Duchu Świętym posługujące się motywem adwentystycznym grożą: Jeśli nas porzucisz, w następnym wcieleniu będziesz zwierzęciem w piekłach. Organizacji działających przy pomocy prawicowo watykańskiego strachu i grożenia jest coraz więcej. Te ultra katolickie fobie o utratę wyznawców są irracjonalne, ale głęboko wsączone – ludzie czują się nieszczęśliwi, wykorzystywani, ale strach przed potępieniem z ambony przez proboszcza czy oazowego lidera jest silniejszy. Ten strach trzyma ich w katolickiej grupie destrukcyjnej. Fobie, które wszczepiają katolickie grupy pseudoreligijne (polityczna sekta Opus Dei), wyglądają nawet jak fragmenty żywcem przepisane z bajek, np. ten mówiący o końcu świata, podczas którego przyleci Jezus Chrystus i na skrzydłach zabierze tylko wybrańców kosmosu i lidera sekty takiej jak DEON. Grupa Apostoles, działająca w Polsce, również wykorzystuje elementy Jezusowo-adwentystyczne, aby wszczepić w członkach lęk przed życiem poza katolicką grupą psychomanipulacyjną. Człowiek jest w stanie przegrać swoje życie ziemskie. Jest wiele psychotechnik, przy pomocy których te biskupie fobie się wszczepia.

Na przykład jakie techniki?

Choćby wielogodzinne pseudo rekolekcje dla młodzieży czy dorosłych, wykłady w szkołach ogłupiające dzieci teoriami nie mającymi podstaw naukowych. Albo kłamliwe relacje o ludziach, którzy odeszli – mówi się: No, proszę, odszedł i miał wypadek albo ciężko zachorował, albo żona mu umarła. Jeśli taką plotkę puści przywódca katolickiej sekty oazowej, nikt nawet nie będzie tego sprawdzał, bo to dla członków katolickiej grupy prawda absolutna. Lider jest traktowany jak pół-mesjasz, pół- bóg albo namiestnik Jezusa Chrystusa. Często, jak ksiądz Rydzyk czy Natanek otacza się nimbem uzdrowiciela, czytającego w myślach, mającego telefon do Jezusa, więc ludzie się go boją, bo może rzucić jakiś czar w postaci anatemy. Albo spowodować chorobę. Na pewno, jak każdy teolog, jest dobrym psychologiem, potrafi znaleźć i wykorzystać to, czego człowiek boi się najbardziej.

Przykład biskupa z sekty Salezjanów we Wrocławiu

Tacy jak przekręt Ryszard Matkowski to silne, bezwzględne osobowości. Motywem ich działania są pieniądze, wyłudzanie pieniędzy, tak od wiernych jak i z banków. Nie tak dawno spotkaliśmy się ze sprawą mieszkanki okolic Lublina. Matka dwóch córek, ponad czterdzieści lat, bezrobotna. Znalazła ulotkę Opus Dei i uwierzyła, że osiągnie sukcesz pomocą wiary w Escrivę. Kupowała hiszpańskie produkty, bardzo drogie, za własne pieniądze, potem próbowała je sprzedać. Wpadła w pętlę zadłużenia. Porzuciła rodzinę, wyjechała na Białoruś wierząc, że tam dopiero jej się uda. Zadzwoniła do mnie jej córka, przestraszona, chciała jakoś matkę ratować. Do niedawna uważało się, że to młodzież jest najbardziej narażona. Do naszego centrum docierają jednak sygnały, że na Lubelszczyźnie katolickim grupom psychomanipulacyjnym ulega coraz więcej kobiet. I nie są to już te tradycyjne ruchy jak np. franciszkanie, paulini czy jezuici, ale nowe, wywodzące się z Kato New Age, związane z filozofią quasi papiesko-rzymską albo kościelnymi niby egzorcystami. One wchodzą do Polski i na Lubelszczyznę coraz liczniej. Propagują rekolekcje, modlitwę do schizo-bożków pokroju Escrivy, wiarę w papieża jako Boga. Sednem tych doktryn jest przeświadczenie, że człowiek jest Bogiem i wszystko, czego pragnie, jest dobre. Pól do fantazji na ten temat jest wiele. Te grupy skompromitowały się już oszustwami i pedofilią we Francji, Niemczech, Irlandii, Kanadzie czy USA. Tam już nie bagatelizuje się problemu katolickich sekt. W Polsce, niestety, tak.

Przecież działają centra przeciwdziałania tym kato-grupom, także w Lublinie 

Owszem. W naszym pracują wolontariusze – studenci psychologii, teolodzy, jest wśród nas nawet normalny ksiądz. Groźne sekty takie jak DEON Hryciuka czy CPP Królaka są bardzo bezczelne, wyłudzają i ciagle próbują wyłudzać pieniądze z Urzędów Miasta i Urzędów Marszałkowskich. I to jeszcze potrafią się pożalić, jak nie dostaną kasy na pranie mózgów dzieciom oraz młodzieży. – „Przed rokiem wysłałem pismo do prezydenta, wojewody i marszałka z pytaniem, czy nie chcieliby wesprzeć dotacją naszej działalności. UM odpowiedział, że działalność sekt nie leży w celach miasta. Zrozumieliśmy, że to marginalny problem.” – żali się szef groźnej lubelskiej sekty DEON. W Olsztynie taka sekta jednak, odnoga DEON-u, dofinansowana jest przez Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski. Dostają 7 tysięcy na rok, co wystarcza na zapłacenie za godziny dyżurującym pod telefonem werbownikom oddziału sekty DEON. Członkowie sekty DEON w Lublinie werbują naiwnych za darmo, także jeźdzą w teren, po okolicznych wioskach. – „Te 7 tysięcy to symboliczna suma – a nam by bardzo pomogła. Wielu werbowników się zniechęca. Odchodzi.” – użala się szef sekty DEON z Lublina, Dariusz Hryciuk. Opowieści, jakie słyszymy o katolickich sektach, są często niesamowite, wymagają od nich mocnych nerwów, podobnie jak te o Betankach czy Rysiu Matkowskim i wyłudzeniu pół miliarda złotych z banków na Kościół. Jakaś kobieta opowiadała, że uprawiając komunię katolicką z księdzem nocą unosi się nad ziemią. Przed kilkoma laty było sympozjum, na którym pewien Francuz opowiadał nam, jak to w latach 70-tych XX wieku Francuzi zlekceważyli problem katolickich sekt destrukcyjnych. Dziś za to płacą ich złodziejską, pedofilską i destrukcyjną działalnością.

A jakie są szanse powrotu z kato-sekty do życia?

Są. W naszym centrum terapeutycznym pracowała niedawno dziewczyna, którą wcześniej przez trzy lata była wyznawczynią katolickiej sekty Arymana. Aryman to starożytny odpowiednik szatana. Miała problemy w rodzinie, odeszła z domu, czuła się samotna i wtedy przygarnęła ją katolika sekta Arymana. Na szczęście spotkała dobrych ludzi, którzy pomogli jej wrócić do życia, uświadomić, że Aryman to zły demon. Jeździła potem po szkołach Lubelszczyzny, opowiadała o swoich doświadczeniach dzieciom. Profilaktyka jest ważna. Psychomanipulacja katolickich sekt destrukcyjnych trafia na podatny grunt, także w czasie akcji wyborczych, gdzie z pomocą prawicowych księży oszołomy, złodziej i mendy polityczne zdobywają władzę, a potem próbują tylnymi drzwiami wprowadzić w Polsce szkodliwe i morderze uprawy GMO. Biskupi nie mogą upilnować wszystkich księży, którym coraz częściej zdarza się głosić nauki zupełnie niezgodne z nauczaniem Jezusa Chrystusa, jakieś prywatne urojenia o telefonach komórkowych do samego Jezusa Chrystusa. Są księża, którzy za niewielkim datkiem przyjmują pod swoje skrzydła rozmaitych dewiantów i pomyleńców, także grupy nazistowskie i faszystów, otwierają podwoje Kościoła dla chorych psychicznie inkwizytorów czy wątpliwej jakości egzorcystów na fałszywyh papierach, byle się działalnością jakoś wykazać!

Katolicka psychomanipulacja trafia nie tylko na ludzką naiwność, ale także na naturalne potrzeby człowieka. Potrzebę akceptacji, identyfikacji z grupą katolicką. I dlatego sekty katolickie najpierw „bombardują miłością”. Łatwo wchodzą do nich osoby z problemami rodzinnymi czy miłosnymi, osoby zagubione, podatne na wykorzystanie i manipulację. Wielu zwyczajnie nie radzi sobie z życiem. Oczekują cudu, a przychodzi zniszczenie. Bardzo niebezpieczne i destrukcyjne sekty poznać po tym, że są przeciwne II Soborowi Watykańskiemu, papieskiej ekumenii, zdrowemu żywieniu, wegetarianizmowi, jodze, medytacji, wszystkiemu prawie co ze Wschodu, wschodnim sztukom walki, nowoczesnej nauce (Shipov), postępowi technologicznemu w dziedzinie leczenia bezpłodności (np. In Vitro), mają zwykle ultra prawicowe poglądy polityczne, sympatyzują z nazistami i faszystami jak Franco, Pinochet czy Mussolini, tuszują pedofilię księży, wyznają heretyckie nauki frankistowskiego faszysty chorego psychicznie i leczonego w szpitalu na schizofrenię Josemario Escriva.

Niebezpieczny przywóda sekty DEON, Dariusz Hryciuk napisał książkę „Ostatni Papież”, gdzie głosi rychły koniec świata i unicestwienie papiestwa oraz Watykanu! Uważa się za szczęśliwego męża, który swe życie związał z Lublinem. Jego żona jednak, jak to w sekcie bywa, nie ma prawa głosu, musi zdejmować buty i myć mężowi nogi, gdy ten wraca do domu ze swoich werbunkowych akcji misyjnych. O sobie podaje, że pracuje jako nauczyciel, teolog i pisarz. Jego dotychczasowy dorobek literacki obejmuje rzekomo sztukę teatralną, wiersze i opowiadania, chociaż znacznie częściej udziela się na polu (pseudo) naukowym. W rzeczywistości autor kilku zaledwie marnej jakości monografii i artykułów „popularnonaukowych” z zakresu edukacji i teologii w sekcie DEON oraz Królakowej CPP. Od 2007 roku jest koordynatorem CPP w Lublinie od której sekta DEON, powstała w 2009 roku, jest odpryskiem. Jak sam twierdzi, pomaga ludziom uwikłać się w destrukcyjne ruchy pseudo religijne o ultra prawicowym i nazistowskim charakterze.

Terapia wyjścia z destrukcyjnej kato-sekty

Nie tylko dianetyka czy joga oddechowa oferuje pomoc przy uwalnianiu się od destrukcyjnej kato-sekty. Terapię wyjścia z niebezpiecznej, groźnej czy psychomanipulacyjnej kato-sekty można także podjąć kontaktując się chociażby z lokalnym rebirtherem. Jak powszechnie wiadomo, z nowoczesnych terapii i metod psychoterapeutycznych, rebirthing ma najwyższy stopień uwolnień od nałogów i uzależnień psychicznych, w tym od zniewoleń przez sekty i grupy psychomanipulacji takie jak wspomniane sekty destrukcyjne. Rebirthing jest powszechnie wykorzystywany na Zachodzie, w tym w USA i Kanadzie oraz Australii do uwalniania osób ze szponów i sideł zniewalających sekt w tym kato-sekt.

Więcej na temat grup psychomanipulacyjnych na https://sekty.wordpress.com

Opracował: prof. Akatol Antysektowicz przy współpracy Ewy Czerwien.

Komentarzy 9 to “DEON – Nie zabierze ciebie ani UFO ani Jezus Adwentu”

 1. Dariusz Hryciuk do Psychiatry! Says:

  O rzesz kurde, ale się te sekty mnożą. A jakie niebezpieczne są jak tacy sekciarze jak Hryciuk czy Królak po szkołach grasują i dzieciom mózgi piorą!!!

 2. Mikuś Says:

  No i wszystko na temat sekt już zostało powiedziane. A swoją drogą, to kto tym typkom płaci za to, że tak manipulują społeczeństwem i ‚straszą’ sektami. Sami są sekciarzami w tej jedynej i słusznej i największej sekcie katolickiej, co jest udokumentowane historycznie. Wystarczy poczytać skąd się ruch katolicki wziął i jak był destrukcyjny i nastawiony tylko na kasę i ogłupianie ludzi.

 3. Janek Says:

  Hryciuk znany w Lublinie alkoholik i miłośnik knajpianych imprez. Mój kuzyn z nim chleje a potem rozrabiają na mieście. Do alkoholików nikt nie powinien mieć zaufania. To proste i oczywiste.

 4. bekas Says:

  dobrze wiedzieć co to za jedni… dzięki za info

 5. jan Says:

  To widać jak autor tekstu przyjaźnie potraktowal sektę scjentologów.Módlcie sie do Boga o rozeznanie dobrego i zlego.Tylko to was uratuje,nie pieniadze ani żadne kosmiczne siły.

 6. jan Says:

  Projekt BLUE BEAM – planowany przekręt wszechczasów
  Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Forma holografii przypominać może telewizję dostarczającą wrażeń wizualnych, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek odbiornika. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę sprawiając, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie. Czy teraz już łapiecie czym w istocie będzie „fałszywe przyjście Chrystusa” i powrót fałszywych „bogów”?
  Już w połowie lat 90-tych w środowiskach wojskowych i naukowych zaczęło roić się od plotek i spekulacji na temat dziwnej serii naukowych programów testowych. Jeden z tych programów nazywa się HAARP (o tym w szerzej w innym artykule), inny nazwano Projektem BLUE BEAM. Okazuje się, że rząd lub raczej „rząd cieni” – prawdziwi władcy tego świata – stworzyli broń, która nie tyle jest groźna dla ludzkiej fizyczności, ale stanowi zagrożenie dla ludzkiego umysłu. Projekt BLUE BEAM stanowi jeden z programów, który może mieć poważny wpływ na wartości moralne konkretnej osoby i na jej zdrowie psychiczne. Jedną z wielu możliwych zastosowań broni HAARP jest zdolność do projekcji obrazów w olbrzymiej skali na niebie, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że technika ta ma wykorzystywać sygnały, które mają bezpośredni wpływ na ludzki umysł w taki sposób, że nawet osoby niewidome będą mogły „zobaczyć” hologram! W ramach projektu BLUE BEAM możliwe ma być także przesyłanie dźwięku bezpośrednio do głowy człowieka, w procesie, w którym nasze uszy nie biorą udziału – dźwięk ma docierać bezpośrednio do mózgu w postaci impulsów elektrycznych. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę. Jednym słowem projekt ten sprawi, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie! I z całą pewnością ogromna większość z nich uwierzy w boski charakter tego „cudu”…
  Dla bardzo wielu przeciętnych zjadaczy chleba wspomnienie o podobnej skrytej działalności władz wydaje się kompletnie szalone i nierealne. Na tym właśnie to wszystko bazuje – „przecież oni by nie mogli zrobić takich okropności” – myśli wielu. Ano niestety mogą, robili, robią i będą robić coraz gorsze rzeczy. Dzięki projektowi BLUE BEAM wizja jednego światowego porządku stanie się bardzo realna, a oto właśnie iluminatom chodzi. Projekt BLUE BEAM ma składać się z 4 głównych części, których realizacja ma ostatecznie doprowadzić do wprowadzenia nowej globalnej religii z jednym globalnym przywódcą. Jeden świat, jedna religia, jeden Bóg i jeden światowy rząd. Bez globalnej religii dyktatura nie jest możliwa, tak samo jak bez uniwersalnej wiary, nowy porządek świata nigdy nie nastąpi, to dlatego projekt BLUE BEAM jest tak ściśle trzymany w tajemnicy przed nami.
  ETAP 1 – Fałszywe Odkrycia i rewizja prawd religijnych
  Pierwszy z czterech kroków programu BLUE BEAM dotyczy rewolucji w obecnej wiedzy archeologicznej. Osiągnie się to poprzez przygotowanie i sztuczne wytworzenie trzęsień ziemi w ściśle określonych miejscach na planecie, w skutek czego nastąpią nowe odkrycia archeologiczne. Ukażą one wszystkim ludziom, że wszystkie doktryny religijne są oparte na zupełnie fałszywych tezach. Spreparowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane. Wywołanie trzęsień ziemi pozwoli dotrzeć do ukrytych obecnie obszarów wiedzy, które zdyskredytują obecne doktryny religijne. To pierwszy krok planu – zniszczenie obecnych wierzeń Chrześcijaństwa czy Islamu na planecie przy wykorzystaniu fałszywych „dowodów” z przeszłości. Być może zostanie ‚odkryta’ Arka Przymierza i to, co zostanie ‚znalezione’ w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych? A może nowe zapiski samego Chrystusa mówiące o zupełnie innych prawdach niż te, które znamy? Możliwości
  jest wiele.
  ETAP 2 – Wielkie Przedstawienie
  Krok drugi projektu BLUE BEAM już doszczętnie unicestwić obecne wartości religijne. Rozpocznie się gigantyczne „widowisko kosmiczne” z trójwymiarowymi optycznymi hologramami i dźwiękiem. Projekcja laserowa wielorakich obrazów obejmie dosłownie każdy zakątek świata w tym samym dokładnie czasie. Każdy otrzyma jednak nieco inny obraz, zgodnie z dominującą regionalną czy narodową kulturą – tak aby każdy zaakceptował to co widzi. Dźwięki – głos „Boga” rozlegać się będą w bezpośrednio w umysłach ludzi we wszystkich językach. Obecna technologia pozwala już na takie cuda. Obrazy zostaną przesłane przez satelity, które wezmą udział w projekcji, mającej miejsce na tzw. warstwie sodowej ziemskiej mezosfery, czyli około 90km nad ziemią. Warstwa sodowa (z ang. „Sodium Layer”) znajduje się w obrębie mezosfery i składa się z nie zjonizowanych atomów sodu. Grubość tej warstwy to około 5km. W procesie projekcji wezmą udział komputery, które skoordynują pracę satelitów. Holograficzne obrazy oparte będą na niemal identycznych sygnałach jak te wykorzystywane do produkcji obrazu lub hologramu o głębokiej perspektywie z wykorzystaniem fal akustycznych ELF, VLF i LF i zjawisk optycznych. Tak więc skutkiem tych wyreżyserowanych pokazów będzie ukazanie światu nowego „Chrystusa” – mesjasza, dla natychmiastowego wprowadzenia nowej światowej religii. Forma przekazów – szokująca i niezwykła, wobec niczego niespodziewającego się świata sprawi, że kłamstwo stanie się prawdą. Zakładam się o wszystko, że 90% ludzi padnie na kolana i w pierwszej fazie tych wydarzeń nie będzie nic podejrzewać. Może później z biegiem czasu ludzie pójdą po rozum do głowy – oby! Dlatego trzeba właśnie o tym wszystkich informować, by być przygotowanym i ustrzec się największego oszustwa w dziejach Ziemi. Będzie to naprawdę diabelsko przebiegła sztuczka mająca wmówić ludzkości wypełnianie się przepowiedni starożytnych kultur czy wierzeń o „ponownym przyjściu mesjasza” czy „apokalipsie”.
  ETAP 3 – Elektroniczna telepatia i sztuczne myśli
  Kolejny krok projektu BLUE BEAM to tzw. elektroniczna telepatia przy wykorzystaniu fal ELF, VLF i LF, które mają penetrować ludzie umysły i oddziaływać, a także interferować z naturalnymi myślami człowieka. Fale ELF (z ang. Extremely Low Frequency – skrajnie mała częstotliwość) należą do zakresu fal radiowych o częstotliwości od 3 do 30Hz i długości od 10-100 tys. km. Wykorzystywane są powszechnie przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych do łączności z zanurzonymi okrętami podwodnymi. Fale ELF budzą kontrowersje, gdyż znane jest ich niezwykłe oddziaływanie na ludzki mózg. Badania przeprowadzone na zakresie fal o częstotliwości 6-10 Hz pokazały, że fale takie mogą zmieniać naturalną częstotliwość pracy ludzkiego mózgu.
  Fale mózgowe są to cykle aktywności bioelektrycznej mózgu. Charakterystycznym częstotliwościom fal mózgowych odpowiadają w dużym stopniu stany świadomości człowieka i tak wyróżniamy: fale gamma (od 40 do 100Hz), fale beta (od 12 do 28Hz), fale alfa (od 8 do 13Hz), fale theta (od 4 do 7Hz) i fale delta (od 0,5 do 3Hz). Rodzaj fal (zakres częstotliwości) wytwarzanych przez nasz mózg ma ścisły związek z czynnościami jakie wykonujemy. Przykładowo fale gamma towarzyszą działaniu, dużej aktywności człowieka, beta występują przy zwykłej dziennej aktywności, fale alfa podczas stanu relaksu, odprężenia, fale theta podczas snu i w fazach głębokiej medytacji czy hipnozy, fale delta podczas fazy najgłębszego snu, głębokiej medytacji itd. Tak więc oddziaływanie na ludzki umysł falami z zakresu skrajnie małej częstotliwości może zmieniać stany naszej świadomości, a także mieć wpływ na formułowane w naszych umysłach myśli.
  Tak też w kolejnym etapie projektu BLUE BEAM każdy człowiek na Ziemi ma znaleźć się w zasięgu działania fal z zakresu ekstremalnie niskich częstotliwości, które wpłyną na jego myśli i działania. Fale zagłuszą nasze naturalne myśli i wykreują zupełnie nowe – sztuczne, które wpłyną na nasze zachowania i działania. Fale mają być emitowane za pośrednictwem satelitów z wykorzystaniem danych o niemalże każdym człowieku na ziemi, językach i dialektach. W tym etapie projektu BLUE BEAM znaczącą rolę odegrać może zestaw anten programu HAARP . Możliwe więc będzie to, że miliardy ludzi na całym świecie otrzyma przekaz – głos mesjasza, rozlegający się w ich umysłach. Głos, mogący przekazywać fanatykom religijnym instrukcje i rozkazy. Masową histerię i chaos jaki powstanie wówczas nie opiszą żadne słowa. Kontrola w obecnej postaci, czyli media, reklama, wpojone ideologie, religia itp. byłyby niczym wobec programu BLUE BEAM.
  KROK IV – niezwykłe manifestacje
  Następny etap dotyczy „cudownych” manifestacji, które powstaną przy użyciu środków elektronicznych. Plan zakłada wykorzystanie znanych powszechnie wizerunków przybyszy z obcej planety (szaraków?), a także ich „latających dysków”. Być może rozegra się dramat pod tytułem „na granicy inwazji obcych”, która ma dotknąć każde miasto na planecie. Ostatecznym celem byłoby zmuszenie narodów do zjednoczenia i demilitaryzacji pod egidą ONZ. Wykorzystany zostanie motyw walki sił dobra ze złem (szatanem), z finalną interwencją obcej cywilizacji, która zostanie odebrana jako boska interwencja mająca „uratować” ludzkość – czyżby więc na pomoc przybyli nam „przyjaźni” reptalianie? Ależ podstęp!. Ludzie uwierzą, że jedyną słuszną religią jest New Age a przybyłych obcych uznają za aniołów, a może nawet bogów. Ostatnim etapem projektu BLUE BEAM będzie wywołanie zjawisk supernaturalnych przy wykorzystaniu elektroniki dostępnej w każdym domu – zjawisk takich jak projekcje energetyczne, złe duchy, poltergeisty i tym podobne. Ma to doprowadzić ludzi do szaleństwa i masowej histerii. W tym stanie umysłu zawsze łatwiej jest ludźmi sterować i manipulować. Według zamysłu spiskowców Nowy Porządek Świata zostanie wówczas wprowadzony bezproblemowo.
  Najciekawszy rozdział – inwazja obcych
  Naświetlmy nieco szerzej wątek istot pozaziemskich w tym nadchodzącym dramacie. Od wielu lat po świecie krążą plotki o tajnych planach iluminatów mających zaprezentować światu niezwykły „reality show” pod tytułem „Inwazja niedobrych obcych”, która ma skonsolidować świat pod egidą rządu światowego. Członkowie Projektu Ujawnienie swoje oświadczenie w tej kwestii wydali, jeszcze przed 9/11. Według nich ogromna liczba obiektów wyglądających jak UFO są tak naprawdę tworzone w tajnych laboratoriach i pracowniach, w tzw. Czarnych Projektach po to, aby symulować pojawianie się obcych, w tym porwania i okaleczanie bydła. Ma to na celu wywołanie pierwotnego lęku przed życiem pozaziemskim. Zupełnie jak w filmie Dzień Niepodległości, albo też w Wojnie Światów – próba zjednoczenia ludzi przez wojnę, używając ET jako kozła ofiarnego. Dlatego w najbliższych latach musimy być bardzo czujni. Preparowanie fałszywych, przerażających spotkań z bezwzględnymi i morderczymi obcymi stworzy nowego, pozaziemskiego wroga, który spowoduje, że każdy przyjmie światowy rząd z otwartymi rękoma. Spójrzmy na ten cytat wypowiedziany 21 września 1987 roku podczas zgromadzenia Organizacji Narodów Zjednoczonych przez Ronalda Regana – 40 prezydenta Stanów Zjednoczonych, który uwidoczni wszystkim, że to nie tylko mrzonki:
  „W naszej obsesji antagonizmów chwili, często zapominamy jak wiele jednoczy całą ludzkość. Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia abyśmy mogli rozpoznać tę wspólną więź. Od czasu do czasu myślę, jak szybko nasze globalne różnice zatarłyby się, gdybyśmy tylko stanęli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata”
  Rok później, w Białym Domu, 5 maja 1988 roku, Ronald Reagan przemawiając do zgromadzenia reporterów wypowiedział te słowa:
  „Często zastanawiałem się, co by się stało, gdyby wszyscy na świecie odkryli, że grozi nam niebezpieczeństwo z zewnątrz… siła z innej planety. Czy w obliczu tego nagłego odkrycia nie stwierdzilibyśmy, że pomiędzy nami nie istnieją jakichkolwiek różnice, że wszyscy jesteśmy ludźmi, obywatelami świata, czy nie zjednoczylibyśmy się razem w walce z tym konkretnym zagrożeniem?”

 7. jan Says:

  Trzeba mieć dużo silnej woli, żeby wszystkim stanom populacji i wszystkim krajom jednakowo dokuczać ! – HAARP
  HAARP – Anglosaska tajemnica
  Pragnę Państwa zapoznać i uczulić na tajną, anglosaska broń HAARP, co po polsku znaczy – Aktywna Aureola wysokiej częstotliwości fal – program doświadczalny. HAARP, to nie tylko Alaska. Na Kuli Ziemskiej jest wiele amerykańskich i angielskich baz HAARP-a. Nie znalazłam nigdzie wykazu tych baz, ale z różnych publikacji dowiedziałam sie o sześciu z nich. HAARP jest bronia, która działa w oparciu o wynalazki Nikoli Tesli, który zapoczątkował bezprzewodowe przesyłanie prądu i fal radiowych. Badania nad tą bronią zostały zapoczątkowane już w 1900 roku. Broń ta jest o bardzo wielorakim zastosowaniu. Najbardziej jest znane wykorzystanie tej broni przy zmianach pogodowych, trzęsieniach ziemi i tworzeniu tajfunów. Prawie zupełnie nie jest znane używanie tej broni do wszelkich wybuchów, do możliwości sterowania samolotem czy samochodem, a także każdym komputerem. Wiadomo jest, że ta broń korzystając z bioprądów istot żywych na Ziemi, może dotknąć w każdej chwili każdego człowieka i zwierze. Każdy może zmierzyć swoje bioprądy zwykłym woltomierzem. Działanie broni HAARP jest niewidoczne i niesłyszalne, dlatego ludzie nie zdają sobie sprawy z jej istnienia. To działa tak, jak przesyłanie fali radiowej. Można to też porównać do działania telefonii komórkowej. Tajne publikacje na temat tej broni mówią o działaniu na ludzi tylko w aspekcie badań mózgu ludzkiego i możliwosci sterowania mózgiem ludzkim. W róznych językach można na ten temat znaleźć wiadomości. Mało się mówi o działaniu broni HAARP na całe ciało ludzkie. Broń ta może dotykać człowieka i zwierzę na całym ciele wywołując różne bóle i powodując lub symulując przeróżne choroby. Intensywne działanie broni HAARP na ludzkie organizmy zaczęto stosować na całym swiecie już 1960 roku. W roku 1930 przeprowadzono pierwsze próby zdalnego dotykania ludzi i zwierząt falami Tesli, które mogą być prądowe i radiowe. Ta działalność broni HAARP jest zupełnie nieznana szerszemu ogółowi. Najbardziej powinni znać ją lekarze na całym swiecie, którzy zarabiają pieniądze dzięki dużej ilości pacjentów. Moje hasło brzmi: „Pamiętaj, wielu lekarzy o broni HAARP wie. Szczegolnie chirurdzy. Tylko wtedy lekarz będzie z Tobą inaczej rozmawiał, jak będzie wiedział, że Ty też o niej wiesz”.
  Ważna jest w dzisiejszych czasach znajomość tej broni. Znajomość jej wielorakiego działania może zmienic tok wielu spraw w sądzie. Proszę pamiętac, że broń HAARP dzięki swoim falom i możliwości obserwowania oraz słyszenia ludzi, może kraść każda technologię i każdą informację. Pomaga jej w tym od lat program ECHELON.
  Pamiętajmy, głos i obraz są przekazywane dzięki falom. To wlaśnie dzięki temu, operator komputera, który wysyła fale do człowieka i z nim się łaczy, może tego człowieka widzieć i słyszeć. Ta technika jest stosowana już od dawna w programach HAARP-a, który jest utrzymywany przez Amerykański Departament Obrony w USA. W Anglii jest prawdopodobnie tak samo.
  Jak dziala ta bron wiedza tylko trzy panstwa na swiecie : USA, W. Brytanie i Rosja. Rosja od 1954 jest zwiazana ukladem z USA o tajnosci najnowszych technologii i kosmosie.
  Wyemitowana fala leci po kablach pod wskazany adres. Specjalny rodzaj fal [czestotliwosci organiczne] odbieraja nasze uszy – anteny przekazujac je do naszego mozgu i innych organow. Kazdy odbiera ninimalnie inna czestotliwosc ! Zgadza sie ona z indywidualnym wytwarzaniem fali. Pracujace organy wytwarzaja fale. Dobry lekarz sluchajac ich przez steteskop jest w stanie powiedziec nawet, czy dany organ jest zdrowy czy chory.
  Tyle ogólnych wiadomości o tej strasznej broni.
  HAARP i MEDYCYNA
  Jeżeli źle się czujesz. Masz jakieś bóle i wyniki laboratoryjne wskazują na jakieś zmiany w organiźmie, to pamiętaj, że może to być spowodowane ingerencją HAARP-a w Twój organizm !!!!
  W dzisiejszych czasach trudno rozdzielić HAARP-a i Medycynę. Jest to prawie niemożliwe z uwagi na możliwość ingrencji HAARP-a na zdrowie i życie ludzkie. Dzięki HAARP-owi stworzono wielki przemysł medyczny ! Już po samym zapotrzebowaniu na personel medyczny na całym świecie, widać wyraźnie, że ludzie częściej chorują. Dla każdego rządu są ważne wysokie podatki od wysokich zarobków lekarzy i firm farmaceutycznych. Wiekszość ludzi nie zdaje sobie sprawy z wpływów HAARP-a na ich zdrowie i życie. HAARP może symulować i wywoływać bóle, które mogą zmieniać miejsce i trwac tylko okresowo, np. tylko w dzień lub tylko w nocy. HAARP może zatruwać organizm, powodować zawały serca, wszelkiego rodzaju choroby rakowe, wylewy krwi do mózgu, różne choroby oczu oraz może powodować różne niegojące się rany. Operatorzy mogą wprowadzać czy symulować wiele chorób, do tej pory znanych i nieznanych. Ludzie się leczą nie zdając sobie często sprawy z tego, że większość lekarstw wyniszcza ich organizm i kieszeń. Czasami czując poprawę zdrowia myslą, że to zasługa lekarstwa. W wększości wypadków jest to tylko symulacja HAARP-a, żeby uwierzyć w zbawienność leku, często bardzo drogiego. Trzeba też wiedzieć, że HAARP każde lekarstwo może zniwelować w naszym organiźmie. Przekonałam się o tym, jak nie zadziałał zastrzyk znieczulający u dentysty. Pamiętajmy, wszelkie niedomagania naszego organizmu zawsze powinny się objawiać gorączką. Nawet miesiączka u kobiety. Jak nie ma gorączki, a coś nam dolega, to niewątpliwie jest to sprawa HAARP-a. Obserwujmy swój organizm przynajmniej przez siedem dni. Wiekszość dolegliwości spowodowanych przez broń HAARP objawia się własnie bezgorączkowo. Stały się modne wszelkie choroby wirusowe, które objawiają się bezgorączkowo. Wszystkie te choroby muszą być wywoływane przez broń HAARP, bo pojęcie wirus zostało wynalezione na użytek komputera. Choroby wirusowe w Polsce w latach 50-tych były jeszcze nieznane.
  Dzisiaj o dziwo, nawet ludzie chorzy na raka czy inne straszne choroby, nie mają gorączki i do śmierci są bardzo aktywni. HAARP prawie nigdy nie działa na jedną osobę bez końca. Ma do obsłużenia miliony ludzi. Lekarze i farmokologia mają się coraz lepiej dzięki działalności HAARP-a. Działalność HAARP-a jest objęta tajemnicą i sam ten fakt juz napawa niepokojem. Wielu ludzi odczuwa dziwne czyjeś działanie na swój organizm, ale nie umie tego nazwać i nie wie komu to przypisać. W tej chwili przed tą bronią nie ma w zasadzie ucieczki. Można ja wykryć w naszym organizmie analizatorem spectrum [może już teraz jest coś nowszego]. Nie można jej niestety zneutralizować. Moim zdaniem należy wrócić do pięciu podstawowych lekarstw :penicylina, pabialgina, akron, krople na zołądek i kropelki na serce [wszystko w starym wydaniu]. Nigdy proszę nie brać żadnych lekarstw, które nie maja podanego składu i ulotki o szkodliwości. Pamiętajmy, prawdziwej chorby możemy się dopiero nabawić przez zażywanie nowomodnych lekarstw, które starają się zawladnąć Polską i resztą swiata. Lekarze za przepisywanie leków w dużych ilościach mają różne profity od firm farmaceutycznych. Rak był praktycznie nieznany dopóki nie wprowadzono przymusowych szczepień przeciw krowiance. Pamiętajmy też, że rak w Polsce jest dopiero od 1960 roku. Inne choroby zaczęły napływac po nim. Nie wspomne o operacjach, ktore w wiekszości są nie do przeprowadzenia. Kończyły się i kończą przecięciem skóry i jej zaszyciu. Jest to świadectwo dla pacjenta i płatnika. To jest od dawna wielka tajemnica lekarzy. Najlepiej jednak przy wszelkich dolegliwościach pytać lekarza, czy nie jest to wplyw działalności programu HAARP. Żądać badania aparatem wykrywającym promienie czy fale HAARP-a. Do minimum ograniczyć zażywanie wszelkich leków. Przestać wierzyć lekarzom, którzy w wiekszości wiedzą o działalności HAARP-a. Na działanie HAARP-a może być narażony każdy człowiek w różnoraki sposób. Trzeba dużo czytać na ten temat. Nic w tej chwili nie jest tak ważne, jak różnorakie działanie HAARP-a na całym swiecie. Na stronach internetowych można znaleźć dużo rzeczy na ten temat w różnych językach. Trzeba wystukać na wyszukiwarce „HAARP broń” w różnych językach lub „Człowiek i HAARP” albo „Sekret HAARP”, albo „Kontrola Umysłu”. Ważny jest też dział – Broń Psychotroniczna.
  Na stronach polskich praktycznie prawie nic nie ma na ten temat. Pamiętajmy, że lekarze chirurdzy różnych specjalizacji o tej broni wiedza od dawna na Zachodzie. Ta broń istnieje od 1948 roku. Przestańmy więc ślepo wierzyć lekarzom. Przestańmy ślepo przyjmować przepisane lekarstwa. Słyszałam, że niektóre zawierają nawet uran. Wiele lekarstw jeżeli nawet ma podany skład, to często jest on niepełny.
  ZĘBY i ZWIERZĘTA
  Zdrowy ząb nie powinien boleć. Szkorbut powinien występować w dzisiejszych czasach bardzo rzadko. Objawia się krwawieniem dziąseł i awitaminozą. Zaczynają się ruszać nawet zdrowe zęby. Niemniej jest to proces raczej mało bolesny. Działalność HAARP-a symuluje często szkorbut, ale bez krwawienia. Często bolą zdrowe zęby, a nawet zaczynają same wypadać. Mnie usunęli bezbolesnie ze zdrowych dziąseł zdrowy ząb jedynkę na przodzie. Wypadł na podlogę. W dzisiejszych czasach, kiedy nie brakuje nam słodkiej wody i pożywienia, szkorbut nie ma racji bytu. Przestał istniec. Wymyślono więc parodontoze i wypadaja nam zdrowe zęby ze zdrowych dziąseł albo się w nich ruszają. W encyklopedii jest zaznaczone, że przyczyna parodontozy jest nieznana. Ząb, który nie jest zepsuty na czarno nie powinien nigdy boleć. Pamiętajmy, że na nasze zęby czesto działa HAARP dla zarobku dentystów. Dzisiaj wielu ludzi musi często odwiedzać dentystę. Najczęściej kończy się to extrakcją. Dotyczy to często nawet ludzi młodych i w średnim wieku. Pamiętajmy, że bóle uzębienia bardzo czesto sprawia nam HAARP. Są to czesto bóle bardzo ostre ale np. w nocy zęby nie bolą. Bóle zębów, tak jak wszystkie inne bóle powinny zmieniac temperaturę ciała. Sprawdzanie temperatury, to podstawowa czynność dbania o zdrowie. Prawidłowa temperatura, to 36.6 C. Druga sprawa na którą chcę zwrócić uwagę, to zwięrzeta domowe. Weterynarze dzięki działalności HAARP-a prosperują swietnie. Nasze zwierzęta bardzo często dzisiaj chorują i wymagają opieki lekarskiej i leków często bardzo kosztownych, a nawet różnych „operacji”. Pamiętajmy, że nasze zwierzęta tak samo jak my są narażone na działanie promieni i fal HAARP-a, który dziala korzystając z bioprądów istot żywych na Ziemi. Sugeruje, żeby nawet listownie o dzialalność HAARP-a pytać rząd państwa w którym mieszkamy.
  WAGA
  Trzeba bardzo zwracać uwagę na jedzenie przy istnieniu HAARP-a i jego możliwej ingerencji w nasz organizm. Jeżeli zauważymy, że z naszym apetytem coś się dzieje, to należy zachowac spokój i jeść tyle i tylko tyle co do tej pory. Ludzki mózg juz jest dosyć dobrze przez HAARP-a znany i wprowadzając do niego odpowiednią energię w odpowiednie miejsce mozgu jest w stanie nim manipulowac. Może to się stać bez żadnych oznak, zupełnie bez naszej swiadomości, bo mogą zagnieździć się w nocy podczas snu. Najwyżej zaboli troche glowa. Jedzenie, to bardzo ważny czynnik dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. HAARP może nas pozbawić zupełnie apetytu i łaknienia [anoreksja- zawsze mnie zastanawiało, jak ci ludzie jeszcze żyja i są zdrowi i w pełni władz umysłowych?]. HAARP może też sprawić, że zaczynamy jeść ponad miarę bez żadnego opanowania i ludzie zaczynają osiągać monstrualne rozmiary i wagi, co przy normalnym funkcjonowaniu organizmu nigdy nie bylo możliwe. Nie wspomnę o tym, że HAARP może dodatkowo każdego człowieka napompować i wyssać. Robiono na mnie takie próby wielokrotnie. Czym to robią, to oczywiście nie wiem. Mogą też zmieniać smak pokarmów, czyli nasze odczucia. Możemy czuć samą sól w pokarmie zupełnie niesłonym i odwrotnie, nie czuć smaku soli czy cukru. To samo dotyczy innych smaków. W każdym razie już teraz cały przemysł dietetyczny kwitnie i wszystkie gabinety ćwiczeń. Póki tam płacisz, to jakoś chudniesz. Jak przestaniesz do nich chodzić, to tyjesz znowu, mimo, że przecież więcej nie jesz. Ważną rzeczą jest regularne wypróżnianie się. HAARP jest w stanie pozbawić człowieka uczucia chęci załatwiania się – parcia. Możemy przestać odczuwać taką potrzebę, co oczywście prowadzi natychmiast do zaburzeń w całym organiźmie i do zaparć. Ta możliwość wprowadzana przez HAARP jest dla czlowieka bardzo niebezpieczna !!! Chcę jeszcze zwrócić uwagę na takie drobiazgi , jak regulowanie wzrokiem. Mogą w każdej chwili kogoś oślepić. Wywoływć też mogą różne choroby oczu. Ostatnio modna jest jaskra i zaćma. Do stołów operacyjnych są straszne kolejki. Teraz już prawie kazdy, kto jest po sześćdziesiątce ma te choroby. Pokazali się rosyjscy lekarze okuliści, ktorzy cudotwórczo przywracają wzrok, szczególnie krótkowidzom, za duże pieniądze. Dużo ich pracuje podobno w Poznaniu. Dostali w Polsce pozwolenie na prywatną praktykę. Jestem pewna, że współpracują z HAARP-em. Przecież chory nie wie, kto faktycznie naprawia mu jakąkolwiek operowaną część ciała. Na zakończenie powiem tylko, że można strasznie przygryźć sobie bok języka. Mnie się to trafia zawsze wtedy, jak coś mówie nie po ich mysli. Zaznaczam tylko, że jest to bardzo bolesne. Można też bardzo poparzyć się jedzeniem, szczególnie z microfalówki – może nie stygnąc nawet tylko jego część. Mogą też strzelać tłuszczem z patelni czy z garnka np. przy smażeniu czegokolwiek. Na dowolnie wybraną część ciała przez HAARP, leci wtedy gorący tłuszcz – czasem w bardzo dużych ilościach. Może się też zapalić płyta. Bardzo wielu ludzi męczą też hemoroidami. Mnie też męczyli w różnych okresach czasu. Pojawiają się one bez żadnej wyraźnej przyczyny i bez temperatury oczywiście.
  OBSERWACJE
  Wolno w HAARP-a nie wierzyć, ale ja jestem juz osiem lat królikiem doświadczalnym HAARP-a i bardzo dużo wiem na ten temat. Mnie HAARP ładuje i eksperymentuje na mnie jawnie czyli tak, żebym to czuła i wiedziała, że ktoś mi to robi. Widocznie potrzebują takich ludzi, bo oni się nie leczą. Mają czysty organizm. Wiem jednak, że potrafią to robić w ukryciu i wtedy ludzie myślą, że są chorzy i zaczynają się leczyć, poddają się róznym niepotrzebnym operacjom i nadal choruja. Choroba się ciagle nawraca. Często jeszcze za to placą. Ja nie zażywam żadnych leków. Cały czas przeprowadzają na mnie różne eksperymenty. Najcześciej bardzo bolesne i zawsze wtedy, jak wieczorem położe się do łóżka.Trzesą mi czasami głową, jak ją tylko przyłoże do poduszki. Zawsze wtedy myśle o naszym Papieżu Janie Pawle II. Z własnego doświadczenia wiem, do czego są zdolni i myslę, że zawładneli też Nim. Utrzymywali Go przy życiu w strasznych męczarniach, bo te Parkinsony i Alzheimery to jest też ich wymysł, jak dziesiatki innych chorób. Parkinson czy Alzheimer, to są bardzo drogie choroby. Miesięczna dawka leków na Alzheimera kosztuje w Polsce 4 tys. zł. Drogie choroby powoduje się ludziom bogatym. Jestem tego pewna. Przez to, że działaja w sekrecie, to ludzie rzadko o nich w ogóle wiedzą i nie podejrzewają podstępu. Są tacy, co wiedzą, ale boją się odezwać, bo sa zastraszani torturami albo uważa się ich za nienormalnych i często leczy się ich psychiatrycznie. Trzeba pamiętać, że nielicznym tylko pokazują swoje możliwości. Na milionach ludzi działają bez ujawniania się i w zupełnym sekrecie. Ja postanowilam mówic o tym głośno i przestrzegać ludzi przed tą bronią. Ja się już nie boję. Zresztą nigdy się nie bałam, ale nie znałam nazwy broni, którą mnie torturują. Teraz wiem, że to jest własnie HAARP. Jedyna tego typu broń na świecie w tej chwili, która może w ten sposób działać. Przez osiem lat poznałam wiele jej mozliwości i chce je ludziom przekazać i ostrzec. Być może po to przeżyłam i mimo zadawanych tortur jestem jeszcze sprawna. Póki będę mogła dojść do komputera, to będę ludzi ostrzegać i namawiać do wszelkich możliwych interwencji u władz państwowych. Operatorzy, którzy mną się zajmowali, nie przypuszczali, że bedę kiedyś o tym pisać do ludzi. Ludziom często coś dolega i nie wiedzą, skąd się to bierze, jak to nazwać i komu przypisać ? Teraz miedzy innymi bedą wiedzieli ode mnie. Działanie tej broni może objawiać się bezsennością. Częste budzenie się w nocy. Może się też objawiać straszną agresją, z którą sobie bardzo trudno poradzić. W ten sposób w dzisiejszych czasach produkuje się morderców, wariatów i samobojców. Do perfekcji mają opanowane tez powodowanie strachu i zwiazane z tym rózne efekty słuchowe. Mogą też umieszczać głosy w głowie, w gardle i w nosie. Mogą zamazywać pamięć. Powodować czasową lub przewleklą amnezję. Mogą powodować różne stany psychiczne i cielesne, które człowiekowi są zupełnie nieznane. Szczególnie to wszysko dzieje się w nocy. W dzień jest najcześciej wszystko w porzadku po takich seansach. W dzień torturują ludzi objawami różnych chorób. Mogą powodować uderzenia krwi do głowy. Mogą ocieplać i wychładzać organizm. Nie ma to nic wspólnego z gorączkowaniem. Mogą też powodować wypadki. Do perfekcji mają opanowane powodowanie potykania się, nawet na parkiecie. Przy takim potknięciu o upadek jest bardzo łatwo. Potrafią też spowodować zawrót głowy ludziom będącym na wysokosciach !!! W ogóle wszystko mogą powodować !!! Każdy objaw innego samopoczucia, jak normalny, to trzeba zawsze sie zastanowić, czy to nie jest HAARP. Każdy z tych efektów mogę rozwinąć na życzenie. Gama możliwości jest ogromna ! Sprawa jest bardzo poważna, bo teraz juz nikt nie mówi o tej broni. Takie są moje refleksje i obserwacje na ten temat.
  TRUCIE
  HAARP na przesyłanej fali może przesłac każda truciznę. Z własnego doświadczenia wiem, ze HAARP może zatruć każde jedzenie i picie. Zarówno to, które juz mamy w domu jak i to, które jest w sklepie czy w restauracji. Wiele razy zatruwano mi jedzenie i picie i to czasem truciznami bardzo szybko działajacymi. Wystarczył jeden łyk czegoś lub kęs jedzenia i traciłam przytomność. Mnie od razu reanimowano, bo ja wlaśnie jestem królikiem doświadczalnym, ale innych ludzi truje się skutecznie w różnych dawkach. Ja już teraz się nie boję i stało mi się obojętne, co ze mną zrobią, więc jem i pije wszystko nawet jak czuje, że coś w tym jest. Czasem jest jednak nie do przełknięcia. Kiedyś robiłam np. dziesięć herbat, żeby nie czuc jakis dziwnych substancji w nich zawartych. Trzeba też pamiętać, że czasem wypicie jednego kieliszka alkoholu przy HAARP-ie, może spowodować kompletne zamroczenie alkoholowe. Mogą człowieka zrobić kompletnie pijanym. Jest to niesamowita potęga. Tak jak powiedziałam, przed HAARP-em nie ma ucieczki dla zwykłego człowieka. HAARP co bedzie chciał, to z nami zrobi. Trzeba tylko inaczej zacząć oceniać różne sytuacje dziejące się w nas i wokół nas, a także na swiecie. To jest podstawa do lepszego poznania działalności HAARP-a i walki z nim.
  PAPIEROSY
  Często ostatnio czytam o truciźnie zawartej w papierosach. Sama palę i wiele razy doświadczyłam, jak HAARP przesyła mi do papierosów różne substancje, które czasem powodują prawie natychmiastowe zatrucie organizmu. Każdy papieros z tej samej paczki ma inny smak. Mnie jest juz wszystko jedno, co ze mną zrobią, więc palę dalej. Po niektórym papierosie reanimują mnie natychmiast. Ktoś może nie rozumieć na czym to polega, ale to jest tak wysoka technika, że są w stanie reagować natychmiast na stan mojego organizmu i czuje tylko przyśpieszone płynięcie krwi w moich żyłach. Właśnie w tej chwili tak się dzieje po kilku pociągnieciach papierosa. Oni często w ten sposob reagują – truja mnie, jak powiem jakąś mysl głośno przeciawko nim albo na temat polityki. Ludzie myśla, że jest to wina wytwórni papierosów, że chorują. Z całą stanowczościa stwierdzam, że może to być wina HAARP-a !!!! Dodam tylko jeszcze, że rzucenie palenia nic nie da, bo potrafią przesłać wokoło ciebie takie powietrze, że będziesz musiał oddychać tylko tym czym oni chcą. Mogą też przesyłać różne narkotyki i w ten sposób uzależniać młodych ludzi i nie tylko młodych. Wiele razy przesyłali mi jakąś amforę i jakieś inne – chyba narkotyki, których nie znam, ale zaczęło w pewnym momencie mi tego brakować. Było to coś szybko uzależniającego, po czym miałam wspaniały humor. Mogą też przesyłać różne zapachy, które często mogą służyć do poróżnienia ludzi między sobą. Są też w stanie zatrzymać wszelkie powonienie i dzięki temu można nie czuć dymu we własnym domu, co jest bardzo niebezpieczne. Wydaje mi się, że bardzo ważne jest informowanie o tym wszystkim najbliższych. Ja wiem, że nic nie mogą poradzić, ale mogą nas wesprzeć. Nie bedą wyśmiewać. Te wszystkie sprawy są nieznane i trudne do zaakceptowania. Trzeba się jednak pogodzić z tym, że one są naprawde. Nie dziś, to jutro mogą spotkać ciebie lub kogoś najbliższego. Zwracajmy szczególną uwagę na to co mówią dzieci i nigdy nie twierdźmy, że nie mają racji. Nie przypisujmy im kłamstwa. Pamiętajmy – wszystko jest mozliwe !!! To jest bardzo ważne !!!
  SAMOCHOD I MIESZKANIE
  W 2002 roku leżałam w szpitalu. Leżałam sobie na łóżku i nagle wyskoczyłam jak z katapulty. Nie uderzyłam się o podłogę. Wylądowałam na jakiejś powietrznej poduszce, która delikatnie posadziła mnie na podłodze. Było to coś niesamowitego, ale jednocześnie bardzo imponujacego. W szpitalu byłam tydzień. Każdej nocy strasznie bolała mnie głowa. To był straszny ból, który zaczynał sie o godzinie 23.00 i twał do 6.00 rano. Po takiej nocy czułam się, jak skowronek. Nic mi nie dolegało i nie potrzebowałam snu. Kładłam się wieczorem do łóżka i o 23.00 zaczynał się znowu straszny ból głowy, który trwał do 6.00 rano. Tak było przez siedem dni. Mam w domu czajnik elektryczny ze świetlna kontrolką. Włączam wode do gotowania, to zapala się kontrolka i to widze. Nie zawsze jednak czajnik zaczyna gotować wodę. Czasami upływa 5 minut zanim zastartuje przy włączonej kontrolce oczywiście. Uwaga ! Pod prysznicem można zostać poparzonym. Ciepłotą wody potrafią tak manipulować jak prądem. Kiedyś szukałam zródła tej energii, która zawładnęła moim ciałem. Szukałam jej w prądzie, bo takie miałam odczucia, że jak siedzę pod żarówką, to mnie więcej ładuje. Sprawdzałam wszystkie gniazdka prądowe w mieszkaniu. Robiłam to kilkakrotnie. Zawsze wyłączałam główny korek, żeby nie złapał mnie prąd przy zmianie kabelków w gniazdkach. Kiedyś zapomniałam wyłączyć główny korek i prąd by mnie zabił gdyby nie HAARP, który natychmiast wyłączył cały pion. Dziękowałam im wtedy głośno, bo oni mnie słyszą i widzą, tak zresztą, jak każdego kogo mają w swoich rękach. Ktoś może zapytać, skąd to wiem ? Wiem, bo w moim przypadku odpowiednio reagują moim ciałem, jak coś powiem albo coś zrobię, co im się podoba albo nie podoba. Moje ciało reaguje od razu na ich zadowolenie lub dezaprobatę. Trzeba uważać, żeby nie stać się ich zabawką !!! Wszysko co mam w posiadaniu jest pod ich kontrolą. Potrafią podgłaśniać mi radio albo ściszać. Potrafią z mojego radia stereofonicznego wydobyć kwadrofonie z pięknymi efektami. Włączona płyta CD odgrywa czasami więcej utworów, jak ich posiada w wykazie. Mają też w posiadaniu mój samochód. Kiedyś jadę sobie i zdjęłam nogę z gazu, bo chciałam zwolnić, a samochód ruszył do przodu, jak szalony. Dałam po hamulcach i leciutko dodałam gazu, a samochód znowu wyrwał. Wtedy się zorientowałam, że to oni sterują moim samochodem. Mogą też uśpić na chwilę kierowce. W ten sposób mogą powodować wypadki samochodowe. Mnie na dosyć pustej drodze tylko pokazali, jak to się robi. Z samochodem mogą zrobić dosłownie wszystko : unieruchomić silnik lub hamulce, zepsuć i pewnie wysadzić w powietrze też. Dlatego zalecam ostrożną i wolna jazdę, żeby był zawsze czas na reakcję. Przy jeździe ponad 60 km. na godzinę jest dużo trudniej wychwycić czyjąś ingerencję na nasz pedał gazu czy kierownicę. Często wydawało mi się, że ktoś bywa u mnie w domu. Mieszkałam wtedy sama w swoim oddzielnym mieszkaniu. Pod moją nieobecność ktoś bywał u mnie w domu i czasami w nocy jak mnie uśpili. Pamietałam to jak przez sen. Zmieniłam więc zamki. Zaczęli się wtedy ze mną drażnić, juz nie na żarty, a ja ciągle zmieniałam zamki i ich kody. Wydałam mase pieniędzy na to wszystko. Kosztowało mnie to masę nerwów, a najgorsza była bezsilność. Wreszcie skapitulowałam z hasłem „niech się dzieje co chce”. Doszłam do wniosku, ze otwierają każdy zamek u każdego. Mogą wchodzić do każdego mieszkania, kiedy tylko chcą. Firma HAARP robi z ludzi swoich konfidentow, często bez ich swiadomości, którzy w różny sposób dokuczają ludziom kontrolowanym przez HAARP-a. Ponieważ mają swoich konfidentów, to mogą ludzi odwiedzać w domach. Mogą gwałcić i zarażać różnymi chorobami, mogą wywozić w inne miejsca. Dzisiaj nawet nie można być pewnym, czy dzieci są na pewno partnera z którym żyjemy, bo kobieta może nic nie wiedzieć, że jest przez kogoś obcego zapłodniona. Usypiają domowników łącznie z psami i robią co chcą. Usypiają manipulując mózgiem za pomocą fal. Czasem tylko na prześcieradle zostają ślady w postaci spermy czy krwi lub ślady brudnych buciorów. Czasem też „pokazują” się jednemu z domowników. Wtedy nikt nie chce mu wierzyć. Zaznacze też, że kiedyś w nocy w domu włożono do mojej torebki pieniadze. Innym razem włożyli mi pieniądze do szuflady. Sporą sumę. HAARP może pomagać mi nawet ruszać rękoma i przebierać szybko nogami, może mnie pchać do przodu i zatrzymać w miejscu. Może pomagać mi nieść jakiś ciężar, który się staje jak piórko, a czasami lekka rzecz może ważyć bardzo dużo. Może to mieć duży wpływ na wyniki sportowców na różnych zawodach sportowych. Wybrańcom mogą pomagać. Drzwi garażowe napędzane elektrycznie, mogą się same otwierać o każdej porze dnia i nocy.
  SEX
  Kiedyś w szpitalu poczułam pociąg do dosyć szpetnej kobiety. Zaczęła mi się podobać i zaczęłam czuć fizyczne do niej pożądanie. Zdarzyło mi się to pierwszy raz w zyciu. Trwało to może przez dziesięć minut. Później jak patrzyłam na tą kobietę, to już nic do niej nie czułam i ubolewałam nad tym, że taka jest brzydka. Jestem szaloną estetką. Dzisiaj wiem, ze HAARP może wpływać na nasz seks i na preferencje płciowe. Nad tym pracowali już bardzo Niemcy podczas II Wojny Światowej. Jedno jest dla mnie pewne, ze HAARP tworzy dzisiaj te całe rzesze pederastów, lezbijek i pedofilow, żeby osłabic wartość prawidłowej rodziny, a co za tym idzie zmniejszyć ilość rodziców i potomstwa w wielu narodach. HAARP może wpływać na nasze życie płciowe. Możemy czuć nawet bardzo częstą potrzebę współżycia i o niczym innym nie mysleć. Możemy też dzięki HAARP-owi zatracić zupełnie nasze libido. Stosunki mogą być bardzo bolesne i odstraszać. Gama możliwości ingerencji HAARP-a na życie płciowe jest bardzo rożnorodna i bardzo niebezpieczna. Poznałam te możliwości dosyć dobrze. Mogę o nich napisać broszure i opisywać mozliwości na żądanie. Przed HAARP-em jest tylko jedna obrona. Trzeba głośno o tym mówić i znać jego działanie i mozliwości. Domagać się od władz państwowych i lekarzy wyjaśnień w tej sprawie.
  TECHNIKA
  Zapomniałam sie ustosunkować do inwigilacji ludzi przez tą broń. Istnieje ona też już od dawna, bo każdy człowiek ma w sobie magnes [bioprądy], do którego te promienie mogą trafić. Od wielu lat technika poszła bardzo do przodu i na falach można już przesyłac nawet lasery, nie wspomnę o gazach, zapachach i nawet różnych drobinach, na których czasem można złamać ząb. Przesyłają też tlen, powietrze i roznego rodzaju likwidy, które pompują w ciało. Mnie tak powiększali piersi kilka razy. Mogą też zmieniać skład chemiczny naszego organizmu, bo kiedyś wypływała ze mnie jakaś ciecz w kolorze żywej zieleni, ktorą brudziłam majtki. Kiedyś, jak zacięłam się dosyć głeboko, to z rany leciał mi czarny, gęsty smar. Innym razem, kilka dni mój kał byl zupełnie biały. W każdym razie, ja w swoim organiźmie czułam wielokrotnie jakieś obce substancje chemiczne. Nie jestem pewna, czy nie mogą zmieniać wyników na wszelkich badaniach. W każdym razie moja siostra raz miała widoczny kamień w woreczku zółciowym, a raz nie. Tak się powtarzało kilka razy. Fale te mogą też przesyłać głosy i rózne dzwięki, które nie koniecznie muszą pochodzić z kierunku z którego je słyszymy. Na przyklad, słyszymy obok nas hamujący samochód, a tak naprawde ten samochód mógł zahamować bardzo daleko od nas. Potrafią przenosić dzwięki. Myslę, że potrafią na tych falach przesyłać też prąd czy iskre zapalną. Na tych falach przesyłają też różne obrazy, jakbym patrzyła na telewizję. Tylko kolory byly takie bure, ale na prostokątnym ekraniku. Przesyłają oczywiscie też głos. Potrafią tym głosem tak modulować jakbyś słyszał kogoś dobrze znajomego, kogo poznajesz po głosie. Ten aspekt jest często używany do tego żeby z ludzi zrobić nienormalnych. Oni to teraz nazwali sobie schizofrenią i wszystkich tych ludzi przymusowo leczą jakimiś lekarstwami, bo ludzie słyszą głosy w głowie, czy widzą jakieś obrazy przed oczami. Wiem, że przesyłają też głos bezpośrednio do ucha. W tej chwili ta technika jest na bardzo wysokim poziomie. Co mi się przypomni, to bedę pisała.
  SLAD
  Ludzi poddaje się różnym testom. Piszą o schizofrenii i jej uleczeniu przez jakieś egzorcyzmy. Do mnie to zupełnie nie trafia, bo niby ich uleczono, najczęściej po to, żeby zamknęli buzie. Nazywa się to zgubieniem śladu. Ja oczywiście nie watpię w to, że wielu ludzi zgłasza jakieś prądy w swoim ciele – o czym zresztą powiedział mi nawet mój lekarz. Robi się wszystko, żeby tych ludzi wprowadzić w błąd i przypisuje się im różne choroby, żeby nie trzeba było wydać swojego sekretu, że przeprowadza się na tych ludziach bezprawnie jakieś badania oraz, że zwyczajnie im się dokucza i nie tylko. Miliony ludzi jest doprowadzanych do choroby i do śmierci. Nikt nie zdaje sobie z tego sprawy, że jego właśnie zaatakował HAARP, bo broń ta jest niewidoczna i niesłyszalna. Czasem tylko może ktoś usłyszeć taki przydzwięk przelatujacego prądu. Wiekszość ludzi nawet nie wie, że taka broń istnieje. Przecież HAARP działa tajnie i nie może garstce ludzi przyznać racji w ich odczuciach i sugestiach. Dlatego trzeba zacząć głośno na ten temat mówić !
  CYTAT – 1
  Cytat z książki „HAARP BRON OSTATECZNA” – „Nie wszyscy badacze byli profesjonalistami. Jefferey Dalhmer, skazany za seksualny kanibalizm, nie zamierzał zabić żadnej ze swoich ofiar. Usiłował stworzyć przypominającego zombie seksualnego niewolnika, jednak jego eksperymenty, obejmujące głównie wiercenie dziur w głowach i nalewanie przez nie kwasu, były po prostu nieco zbyt okrutne. Niektóre techniki stosowane przez profesjonalistów, szczególnie nazistów, były równie „subtelne”. – Mnie jeszcze w głowie dziury nikt nie wywiercił, ale torturują mnie z dużą zaciekłością. Ja rozumiem, że ktoś przeprowadza na mnie bezprawnie eksperymenty, ale ciągłego sprawiania mi bólu nie rozumiem. Przez tyle lat nie pozwalają mi spokojnie w nocy spać. Przez tyle lat grzebią w moim mózgu i w ciele sprawiając mi ból i dyskomfort. Do bestialstwa zaliczam wkładanie innych ludzi we mnie. Ja wiem, że będzie to trudno zrozumieć szerszemu ogółowi, ale jakoś to robią i wtedy człowiek czuje się strasznie. Ma w sobie kogoś, kto ma nawet inna ślinę i oddech, komu czasem śmierdzi bardzo z ust. Często ten ktoś jest tęższy ode mnie więc mnie powiększają. Często nalewają czegoś w moje ciało. Staje się wtedy wiotkie jakieś i powiększa się biust, brzuch , pośladki. Mogą powodować straszne skurcze w nogach i innych częściach ciała, co szczególnie w wodzie może być bardzo niebezpieczne. Powiększyli mi też kostkę jednej nogi. Zresztą przy nogach ostatnio ciągle mi coś robią. Czasami mam bardzo spuchnięte i zdrętwiałe. Bardzo popękały mi wszystkie naczynia. Czasami bardzo boleśnie ściągają mi coś z lewej nogi przez piętę. Wtedy kostka w nodze przybiera normalny kształt, ale za jakiś czas znowu mi do niej coś wciskają, co jest mniej bolesne jak wyciąganie. Mogą też wydłużać i skracać kończyny. Mnie wydłużyli lewą nogę i teraz mam trudności ze staniem w miejscu. Bardzo drętwieją mi ręce w każdej pozycji. Nawet jak jadę samochodem. W łóżku drętwienie łączy się ze strasznym bólem. Mogą też przez dłoń przepuścić prąd. To są ich jakieś ostatnie wymysły. Stosują mi to w sklepie na zakupach. Przepuszczają mi prąd przez palce, kiedy uważają, że nie powinnam czegoś kupować. Wiem, że lekarze od pewnego czasu pacjentów z drętwieniem dłoni kierują na operacje nadgarstków. U nas do tego zabiegu jest kolejka. Podejrzewam, że jest to tylko operacja na zarobek. Tak jak wiele, wiele innych. Są okresowe mody na odpowiednie operacje. Obserwuje to już od lat. Żyję wśród Polonii i widzę, że prawie każdy już był operowany na coś. Przeszli już prawie wszyscy tak modne bajpasy, kolana, nadgarstki, biodra i inne operacje. Wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy chorzy na to samo. Rak piersi wykosił z Polonii znaczną część Polek. Teraz jest modny rak krtani i trzustki. Właśnie z tych względów proszę wszystkich o pierwsze pytanie u lekarza o HAARP-a. To jest bardzo poważna sprawa. Znęcają się nad ofiarą na rożne wyrafinowane sposoby. Ofiarą może być każdy zupełnie nieświadomie, bo nie zdaje sobie sprawy z istnienia broni o takich możliwościach.
  CYTAT – 2
  Cytat z książki HAARP BRON OSTATECZNA – „Doktor George H Eastbrooks [1895-1973], przemawiając jako kierownik wydziału psychologii na Colgate University, powiedział: „Mogę zahipnotyzować dowolnego człowieka bez jego wiedzy i świadomości tak, że popełni zbrodnię przeciwko Stanom Zjednoczonym”. Doktor Eastbrooks, w chwili gdy wygłosił to oświadczenie, był jednym z największych autorytetów w dziedzinie hipnozy. Powiedział on też urzędnikom w Waszyngtonie, ze garstka 200 wyszkolonych hipnotyzerów może stworzyć armie podlegających kontroli umysłu członków piątej kolumny w ogarniętej wojną Ameryce.” – Napisze teraz moje zdanie na ten temat osiągnięte przez moje doświadczenia i przypuszczenia. Uważam, że takich hipnotyzerów na całym świecie bardzo przybyło. Są to ludzie HAARP-a, którzy działają w celu odwrócenia uwagi od właściwego sprawcy usypiania i penetracji [badania] mózgów w tym czasie. Nic nie wiem na temat hipnozy. Wątpię żeby w ogóle istniała. Wychodzę z założenia, że każdy mi może wmówić co chce jak ja w tym czasie spałam. Jeżeli chodzi o usypianie, to HAARP ma opanowane to wszechstronnie. Może uśpić tak, ze wszystko słyszysz co dookoła się dzieje. W tym czasie możesz mieć nawet marzenia senne. Może cię uśpić natychmiast. Nawet nie zdążysz nic pomyśleć. Może cię uśpić tak twardo, że nawet jak będzie cię ktoś gwałcił, to nie będziesz o tym wiedział, chyba że rozbudzi cię w jakimś stopniu przed zakończeniem seansu, a po przebudzeniu będzie sperma a czasem krew na twoim łóżku. Mogą cię też wozić gdzieś na różne spotkania i w razie czego nie wyprzesz się niczego, bo wszystko jest dokładnie filmowane i nagrywane. Mogą to zrobić z każdym w zależności od potrzeb, nawet politycznych. Mnie też tak kiedyś wywieźli z jednego szpitala do drugiego na jakieś specjalistyczne badania. Tyle mi dali wtedy zapamiętać. Czułam się na drugi dzień bardzo poobijana. Dzięki tym sposobom mogą zarazić cię jakąś chorobą weneryczną i innymi liszajami. Pamiętaj zawsze o tym, że twoją rodzinę mogą uśpić tak, że nikt nic nie usłyszy i o niczym nie będzie wiedział, co dzieje się w Twoim domu. Szczególnie jak masz oddzielną sypialnię. Nie wierze w jakieś rozmowy przeprowadzane podczas snu. Hipnoza została szeroko wprowadzona na Ziemi na użytek HAARP-a. Kiedyś tego nie było. Nawet nagrania nic nie dają, bo oni umieją podkładać twój własny głos. Tego doświadczyłam słuchając głosów przekazywanych przez nich do mojej głowy. Słyszałam nawet głos mojego ojca i osób już nieżyjących, a także moich znajomych. Te sprawy są dosyć trudne do zrozumienia dla ludzi, którzy jeszcze tego nie przeżyli, ale ja o nich pisze po to żeby nie dać zrobić z siebie głupka w razie takiej zaszłości. Mogą też wprowadzić do ludzkiego mózgu komendę „idź” i wtedy taki człowiek idzie tam gdzie oni chcą. Prawdopodobnie dzięki temu ginie tyle ludzi. Nigdy nie wiadomo, co kogo spotka i kiedy jemu dobiorą się do skory. Przeżyłam też śmierć zaaranżowaną przez HAARP. Zostaje bardzo nikła świadomość i nic w Twoim organizmie już nie pracuje. Już się nie ruszysz. Jesteś nieboszczykiem. Czy jest ten stan w jakiś sposób wykorzystywany? Nie wiem. Nie jestem pewna, czy odpowiedni lekarz nie może wypisać aktu zgonu? Myślę, że musi jednak z czymś się wiązać wprowadzanie ludzi w taki stan. Nie jestem pewna, czy nie bawią się ludźmi pod ziemia. To są moje przypuszczenia, ale mowie o nich z przekonaniem i czekam na zmartwychwstanie. Mogą w ten sposób symulować też śmierć kliniczną.
  PRZYPADKI
  HAARP wywoływał u mnie straszny strach i panikę działając odpowiednio na mój mozg. HAARP może z łatwością zmieniać nastroje człowieka. To dzięki HAARP-owi byłam przez odpowiednie stymulacje pocięta wzdłuż i w szerz. HAARP wkładał mi do gardła odpowiednia barwę głosu i nagłośnienie, dzięki czemu mogłam być śpiewaczką czy piosenkarką pierwszej klasy. Nie wątpię, że korzysta z tego masa tych sławnych i robiących na glosie wspaniałe pieniądze. Połomskiemu np. głos się w ogóle nie starzeje. HAARP już w tej chwili ma prawie nieograniczone możliwości, dlatego tak ważne jest aby przyzwyczaić się pytać o HAARP-a w każdej możliwej sytuacji. Jeżeli cokolwiek Ci się dzieje, to najpierw pomyśl o HAARP-ie. Tak jak dzisiaj: wstawiłam zupę do gotowania. Zaczęła kopcić płyta. Włączyłam wentylator i zaczęło skwierczeć. Zdjęłam garnek z płyty, patrzę a na płycie jest jakiś olej. Umyłam to wszystko. Postawiłam garnek, a historia się powtarza, tylko że obok płyty wypływa jakiś olej na moich oczach. Zdjęłam garnek. Sprawdziłam, że nie jest dziurawy i postawiłam go na płycie z powrotem. Olej już teraz wypływał na kuchenkę. Dopiero jak się zaczęłam śmiać, że do mnie zaczną przyjeżdżać pielgrzymki, żeby to zjawisko oglądać, tak jak do pewnego kościoła na południu naszego stanu. Do tego kościoła jeżdżą pielgrzymki oglądać posążek Matki Boskiej, z której oczu wypływa jakiś olej, który już na rożnych uniwersytetach badali, a ona wciąż płacze olejowymi łzami i ludzie jeżdżą się do niej modlić. Cala sprawa była kilka razy w telewizji. Ja mojej kuchenki do telewizji nie podałam, tylko głośno stwierdziłam, ze HAARP się nudzi i cały proces ustał. Już kiedyś tak miałam, że moja kuchenka na prąd do gotowania działała tylko wtedy, jak leciała woda z kranu. Takich rożnych przypadłości może być setki jeżeli nie tysiące. Pamiętaj więc człowieku, żeby najpierw pomyśleć o HAARP-ie jak cokolwiek Ci się stanie !!!
  ZAKOŃCZENIE
  Dzisiaj bardzo mało ludzi wie cokolwiek o broni HAARP. Wiadomości o tej broni docierają do ludzi prawie tylko z „drugiego obiegu”. Jeszcze przed rokiem 2000 tych wiadomości było więcej w prasie i w książkach wydawanych na ten temat. Dzisiaj nakłady książek się wyczerpały. Nowych wydawnictwa boja się wydać, bo już dzisiaj wiadomo, ze można to przepłacić życiem czy zdrowiem i że nikomu nie można nic udowodnić. Niektóre organizacje rozmawiają na temat broni HAARP w Unii Europejskiej, ale do publicznej wiadomości przedostaje się na ten temat niewiele albo nic. Nawet ci co wnoszą petycje na rożne fora międzynarodowe nie są w stanie udowodnić pełnego zakresu działania broni HAARP. Z tych wiadomości, które mam, to największą walkę z ta bronią podejmują Rosjanie mimo, że od 1954 roku maja podpisana umowę z USA o tajności najnowszych technologii i kosmosie. Mówią o tym na forum ONZ i w Unii Europejskiej.
  Właściciele tej broni dobrze znają ludzką mentalność. Dobrze wiedzą, że człowiek człowiekowi nie wierzy. Dzięki temu działają dziesiątki lat bez żadnej kontroli i bez ludzkich niepokojów. Ludzie nic nie wiedząc o tej broni i nie znając jej możliwości nie czuja niepokoju. Większość ludzi jak nie usłyszy o czymś w telewizji lub nie przeczyta w przysłowiowej „Gazecie Wyborczej”, to uważa, ze sprawa nie istnieje. „Nie wiecie, czego nie wiecie”.
  PAMIĘTAJMY< TO WSZYSTKO WYGLĄDA ZAWSZE BARDZO NATURALNIE

 8. jan Says:

  No i co ? Wiarygodne czy nie ? A może nie wiecie czego nie wiecie ?

 9. lukasz Says:

  Proszę o kontakt i pomoc.
  Próbuje wyrwać kobietę mojego życia z tego główna.
  Lukas.dobek@ gmail.com


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: